Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/01.06.17.
JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/01.06.17.

Трудовий колектив БМТП визначається з подальшими діями після програшу Миколи Ільїна в суді першої інстанції

31-го травня в Бердянському міськрайонному суді відбулось судове засідання за позовом Миколи Ільїна до Міністерства інфраструктури про скасування наказу про його звільнення та відновлення на посаді. в.о. Директора ДП “БМТП”. Суддя Вірченко цей позов відхилила. Під час акції протесту портовикі неодноразово наголошували, що виконають будь-яке законне рішення суду. Обсудити подальші дії трудовий колектив зібрався на засіданні Комітету захисту порту, на якому перед портовиками виступив Микола Ільїн.

Співробітники БМТП зустріли свого керівника оплесками. Микола Ільїн також повідомив, що рішення Бердянського міськрайонного суду він оскаржить в апеляційному суді, однак в той же час наголосив, що підприємство не може тривалий час залишатись без керівника, це неодмінно призведе до економічного колапсу. Допустити такий варіант не можна. Начальник юридичного відділу Валерій Пасечник наголосив, що після винесеного судом рішення, призначений наказом МІУ Богдан Бабець має зайти на підприємство та приступити до виконання обов'язків.

В своєму виступі Микола Ільїн акцентував увагу портовиків на тому, що грандіозні досягнення БМТП за останні два з половиною роки були досягнуті завдяки чіткій взаємодії, злагодженій роботі та порузумінні між трудовим колективом та керівництвом порту. Тобто, вирішальну роль у розвитку підприємства належить колективу.

Співробітники порту не приховували свого обурення щодо перспективи керівництва  підприємством Богданом Бабцем. Лунали заклики продовжувати акцію протесту до рішення апеляційного суду. Начальник юридичного відділу Валерій Пасєчник, голова профспілкового комітету Василь Гривко переконували портовиків, що існує реальна загроза силового варіанту розв'язання конфлікту, в якому можуть постраждати люди. Після винесеного судом рішення Василь Гривко зустрічався з Богданом Бабцем і озвучив ключові вимоги трудового колективу.

Богдан Бабець, за словами Василя Гривко, також запевнив, що жодного відношення до приватного портового оператору Аскет Шиппінг він не має і буде відстоювати інтереси порту, жодного працівника підприємства не буде звільнено. В підсумку портовики прийняли рішення розробити документ, в якому будуть чітко прописані взаємні зобов'язання Богдана Бабця, як в.о. директора, так і трудового колективу, які спрямовані як на захист інтересів підприємства, так і членів трудового колективу, які брали активну участь в акції протесту. Документ, після узгодження його трудовим колективом, передадуть на ознайомлення Богдану Бабцю.

{gallery}01.06.17.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX