Навигатор

У 2017 році 14 березня в Україні вперше відзначатимуть День українського добровольця

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань, Постановою Верховної Ради України від 17.01.2017 № 1822-VIII встановлено 14 березня День українського добровольця. У місті Бердянську, як і всій Україні, вперше цього року 14 жовтня відбудеться відзначення Дня українського добровольця. У нашому місті в цей день проходитимуть тематичні заходи.

У музеї “Подвиг” о 14:00 відбудеться зустріч військовослужбовців Бердянського ОМВК, учасників добровольчих формувань, ветеранів АТО з молоддю міста Бердянська. У закладах освіти і культури, військових частинах 14 березня за участі військовослужбовців, ветеранів АТО, українських добровольців проходитимуть тематичні заходи, уроки мужності, бесіди, обговорення літератури та періодики, перегляди фото- та відеоматерілів, присвячених подіям Революції Гідності, участі українських добровольців у Антитерористичній операції на Сході України.

У Бердянську більше 120 захисників, які першими відправилися на фронт добровільно захищати мир та спокій на рідній землі, а також майже 350 демобілізованих учасників АТО. Більше 750 бердянців сьогодні зі зброєю в руках захищають наш Запорізький край і Україну. 544 мешканця міста мають посвідчення учасника бойових дій в АТО. 12 бердянських захисників віддали своє життя за вільну і незалежну Україну: Станіслав Карачевський, Сергій Шерстньов, Віталій Піддубний, Віктор Дев`яткін, Володимир Довганюк, Олег Щербань, Олег Семеновський, Володимир Зюзь, Дмитро Чабанов, Павло Логачов, Юрій Коваль та Віктор Нестеренко. Залишились діти без батьків, дружини без чоловіків. Але герої не вмирають, пам`ять про наших героїв вічна!

БМР - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX