Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

У Бердянську пройшов практикум із застосуванням законодавства

23 вересня у виконавчому комітеті Бердянської міської ради у рамках проекту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)”, який реалізовує Асоціація міст України за підтримки USAID, пройшов практикум із застосуванням законодавства “Законодавче забезпечення спільної діяльності органів місцевого самоврядування та органів самоорганізації населення територіальних громад”.

У практикумі взяли участь керівництво сіл, об’єднаних територіальних громад та міст Запорізької області. Відкрила зустріч із привітальним словом та побажаннями плідної праці заступник міського голови Ірина Плющій. Модератора практикуму та доповідачів представила керуюча справами виконкому Олена Фойт. У свою чергу виконавчий директор Запорізького РВ АМУ Ігор Бірюков подякував міській владі за організацію та проведення практикуму та розповів про заплановані заходи у рамках реалізації проекту.

Учасникам практикуму розповідали про правові та практичні аспекти взаємодії органів місцевого самоврядування з органами самоорганізації населення та територіальних громад, співпрацю депутатів Бердянської міської ради з ОСН, спільну діяльність та соціальне партнерство “влада-громада”, впровадження партисипативного бюджету (бюджету участі) у місті Бердянськ тощо. Доповідачами були модератор практикуму Анатолій Фойт, депутат міської ради Віктор Цуканов, начальник відділу інвестиційної та міжнародної діяльності Наталя Криворучко, завідувач сектору по роботі з органами самоорганізації населення Валентина Алфьорова та інші.

У рамках практикуму учасники також відвідали Центр громадських ініціатив у мікрорайоні “Скловолокно”, де ознайомилися із досвідом роботи та співпраці комітету мікрорайону з органами місцевого самоврядування.

Бердянська міська рада - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX