Навигатор

У Держприкордонслужбі України відповіли на морські загрози від РФ

Правоохоронні органи України будуть "негайно реагувати" на порушення порядку входу і виходу з окупованої території, в тому числі з Криму. Можливості України в чорноморському регіоні "адекватні існуючим загрозам", - сказав "Обозревателю" речник Держприкордонслужби України Олег Слободян.

Коментуючи конфлікт, що виник в результаті затримання українськими прикордонниками російського торгового судна "Норд", а також заяву голови Загальноросійського руху підтримки флоту Михайла Ненашева про те, що в якості відповіді РФ має намір посилити огляд українських судів, він визнав:

На даний момент Керченська протока фактично повністю контролюється Російською Федерацією. Що стосується погроз з боку РФ, будемо дивитися на питання з іншого боку: ми діємо в рамках правового поля і чинного законодавства. Позиція України однозначна: Крим - незаконно окупована частина України, тому на порушення порядку входу і виходу з окупованої території правоохоронні органи будуть реагувати негайно", - підкреслив Слободян.

"Обозреватель" запитав, що можуть мати на увазі в РФ під "заходами військового характеру" і як на них може відповідати українська сторона. 

Я знаю, що в рамках взаємодії в секторі безпеки і оборони заходи щодо захисту інтересів України відпрацьовуються. Що стосується того, що може зробити РФ - може зробити багато чого, але якщо зробить - будемо дивитися. Не будемо поспішати з висновками і негативними прогнозами, - зауважив він. І додав: "Наші можливості в цьому регіоні на даний момент адекватні існуючим загрозам".

Нагадаємо, командування Чорноморського флоту Росії заявило про наміри постійної військової присутності в Азовському морі.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX