Навигатор

У міському палаці спорту відкрили пам'ятний стенд бердянцям, загиблим в результаті російської агресії

Патріотичне виховання молоді - одне з основних напрямків роботи міського двору спорту останніх двох років. У центральному холі, поруч з пам'ятками про спортсменів-учасників Другої світової війни, з'явився стенд з фотографіями загиблих бердянців на Донбасі і в Криму.

Урочисту церемонію відкриття стенду провели без зайвого пафосу, у вузькому колі однодумців. Предстоятель храму Покрови Божої Матері о. Степан, депутат міськради, лідер фракції «Батьківщина» Олена Мартищенко, екс-депутат, учасник АТО Сергій Шарай, волонтери Віталій Белтадзе і Павло Порохня, військовослужбовці бердянського прикордонного загону, юні спортсмени взяли участь в церемонії відкриття пам'ятного стенда.
Ініціатива створення пам'ятного стенда з іменами загиблих бердянців належить директору КП «Міський палац спорту» Сергію Кашпор. Варто відзначити, що в період Революції Гідності, загрози захоплення виконкому прихильниками так званого «русского мира» Сергій Кашпор зі спортсменами палацу спорту, разом з учасниками бердянського Майдану, встав на захист мерії. У критичний момент настання російського агресора на територію України, палац спорту - центральний вхід і спортивний зал прикрасили національною символікою, тим самим відзначивши, що бердянські спортсмени не сприймають ідеї сепаратизму.
Відкриття пам'ятного стенда з іменами бердянців, загиблих в результаті російської інтервенції буде служити щоденним нагадуванням молоді Бердянська, яку ціну доводиться платити українським військовим за мирне життя в нашому місті. Таким чином, завдяки зусиллям керівництва комунального підприємства, палац спорту в Бердянську є не тільки ідеальним центром для фізичного розвитку, але і служить місцем виховання духу патріотизму у спортсменів і постійних відвідувачів спорткомплексу.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX