Навигатор

У ПриватБанку розповіли про ситуацію з готівкою в банкоматах

Сьогодні, 20 грудня, відділення, банкомати і сервіси ПриватБанку працюють в стабільному режимі. Про це повідомила прес-служба банку пише СЕГОДНЯ.ua.

Згідно з повідомленням, клієнтів обслуговують 2,35 тис. відділень банку. У повному обсязі завантажено понад 7 тис. банкоматів "Привату", служба інкасації забезпечує своєчасне поповнення банкоматів мережі за рахунок готівкових коштів в касах, а також додаткових 15 млрд грн, виділених НБУ на підтримку ліквідності банку.


"Банк продовжить інкасацію банкоматів. Всі власники карткових рахунків ПриватБанку зможуть отримувати готівку", – зазначив перший заступник голови Національного Банку України Яків Смолій.


Як зазначили в прес-службі банку, за підсумками перехідного дня 19 грудня обсяги зняття готівки за картками ПриватБанку в банкоматній мережі навіть знизилися порівняно з попередніми.


"Це говорить про те, що ризик виникнення паніки мінімізований. На сьогодні карти ПриватБанку обслуговуються банкоматними і постермінальнимі мережами всіх банків", – повідомив Смолій.


Нагадаємо, сьогодні ПриватБанк відновив обслуговування корпоративних платежів, які були заморожені 19 грудня. Однак бізнес поки що не отримав повної свободи розрахунків – 20 грудня "Приват" ввів деякі обмеження.

Зокрема:

  • проведення видаткових операцій можливо в межах, що не перевищують залишок на рахунках на 19 грудня;

  • всі кредитні ліміти на рахунках, ліміти гарантованих платежів і бізнес-розстрочки обнулені чи знижені до рівня заборгованості;

  • всі прибуткові операції обслуговуються без обмежень.

Нагадаємо, 18 грудня Кабінет міністрів України прийняв рішення про перехід 100% акцій ПриватБанку у власність держави. Власником акцій ПриватБанку стане держава в особі Міністерства фінансів, яке "гарантує безперебійне функціонування цієї установи і збереження коштів його клієнтів".

Перехідний період почався з 19 грудня. Держава обіцяє забезпечити плавний перехід і стабільну роботу ПриватБанку в звичайному для його клієнтів режимі.

У самому "Приваті" зазначають, що націоналізація стала для них сюрпризом, оскільки була породжена серією інформаційних атак на фінустанову.

Голова Мінфіну Олександр Данилюк і голова НБУ Валерія Гонтарева запевнили, що клієнтам переживати за свої гроші не варто, оскільки держава гарантує збереження всіх фізичних та юридичних осіб коштів на поточних і депозитних рахунках. Крім того, обслуговування фізичних осіб триває в штатному режимі.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX