Навигатор

У рамках проекту «Різні обличчя одного міста» в художньому музеї ім. Бродського відбудеться культурно-освітній перформанс «Багатонаціональне обличчя Бердянська»

У п'ятницю, 19 травня 2017 року о 17-00 в Бердянському художньому музеї імені Бродського відбудеться культурно-освітній перформанс «Багатонаціональне обличчя Бердянська», який реалізовується Інформаційно-ресурсним центром культурних комунікацій «Діалог» у рамках проекту «Різні обличчя одного міста» за підтримки Представництва International Alert в Україні та Європейським Союзом.

Партнери проекту:

  •  Бердянський художній музей імені Бродського

  • Польське культурно-освітнє товариство «Відродження»

  • Бердянське міське грецьке товариство «Еллада»

  • Бердянський центр німецької культури «Фройндшафт»

  • Вірменська громади м. Бердянськ

  • Бердянське єврейське національне товариство «Тхія»

  • Болгарське культурне товариство «Родолюбіє»

  • Театральна студія "Теремок"

  • Народний драматичний театр МПК ім. Т. Шевченка

Мета проекту - популяризація ідеї міжкультурного діалогу, сприяти формуванню у свідомості пересічного глядача сприйняття міського простору, як сукупності цілком відмінних складових, певної етно-культурної мозаїки, своєрідної єдності різнорідностей.

Різні обличчя одного міста. Саме таку назву має проект, ініціаторами якого є Польське культурно-освітнє товариство “Відродження” та Бердянський художній музей імені Бродського. Сьогодні ж розпочату ними добру традицію підтримано у культурно-освітньому перформансі «Багатонаціональне обличчя Бердянська».

Місто - це не тільки будинки, вулиці, квартали, промислові споруди чи об'єкти інфраструктури. Це, передусім, складне павутиння подій та відносин, у центрі якого знаходиться людина, пересічний мешканець, який створює образ міста, впливає на історичний процес і визначає його атмосферу.

Кожне місто має своє неповторне обличчя, топографічні особливості й унікальні історико-культурні пам’ятки. Проте, атмосферу міського простору створюють його мешканці. Отже, Бердянськ - це усі ми разом, єдина громада.

Захід відбудеться 19 травня 2017 року o 17.00 у Бердянському художньому
музеї ім. І. І. Бродського за адресою: вул. Центральна, 29.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX