Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

У школах міста призупинено навчальний процес до 25 грудня

За інформацію начальника відділу освіти Володимира Ліпського на 19 грудня відсутність дітей з причини захворювання в середньому по всім школам міста склала 17,5%, найбільший показник у школі №5 - 29%, у гімназії №2 — 19,6%, в школі №16 — 19,2%.

За даними медиків за останній тиждень в 2 рази збільшилася кількість хворих серед дитячого населення. За ініціативою відділу освіти питання про призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах було розглянуте комісією з питань ТЕБ та НС. Заслухавши інформацію, комісія вирішила: у зв'язку з підвищенням рівню захворюваності дітей в загальноосвітніх навчальних закладах грипом та гострими вірусними інфекціями, з метою недопущення епідемії грипу, відділу освіти міськвиконкому видати наказ про призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах з 20.12.2016 р. по 25.12.2016 р. Включно.

Відділ охорони здоров`я буде проводити щоденний моніторинг стану захворюваності населення грипом та гострими вірусними інфекціями.

bmr.gov.ua

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX