Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

У травні зарплата бердянських портовиків значно зросте

Керівник ДП «Бердянський морський торговельний порт» Микола Ільїн підписав наказ «Про введення нових тарифних ставок і посадових окладів для працівників порту», повідомляє прес-служба підприємства.

 

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» мінімальна зарплата в Україні з 1 травня зросла на 5,23%. При цьому, Колективний трудовий договір підприємства та галузеву угоду дають можливість додаткового збільшення тарифних ставок і посадових окладів за наявності фінансової можливості. Завдяки регулярному перевиконання планів перевалки вантажів, високої продуктивності праці, підприємство заклало в Фінансовий план підприємства поточного року можливість випереджаючого зростання доходів своїх працівників - до 15%.

Ми вважаємо наше підприємство виконує крім виробничої діяльності важливу соціальну місію. На нашому прикладі жителі Бердянська можуть переконатися, що державна форма власності може бути ефективною. Крім того, високі легальні зарплати - це приклад того, як чесною працею можна добре заробляти, це високі відрахування в місцевий бюджет, це гроші, за які наші працівники придбають товари і послуги у інших бердянців, давши їм таким чином теж заробити », - підкреслив керівник підприємства Микола Ільїн.


                   Таким чином, вже з 1 травня поточного року посадові оклади
і тарифні ставки портовиків збільшені на 21%. В результаті, розмір мінімальної заробітної плати некваліфікованого працівника в порту, на якій базується тарифна система оплати праці працівників порту, складе 1668 грн, замість 1450 грн, встановлених Законом. Підвищено погодинні тарифні ставки застосовуються для оплати праці докерів-механізаторів (максимальна вантажна при роботі з шкідливим вантажем - 38,85 грн/год) і інших категорій працівників порту.


                  При цьому, на 21% зростуть всі доплати і надбавки. Згідно чинного Колективного договору, на коефіцієнт підвищення зарплати по порту (1,21) з травня коригується середня зарплата для оплати лікарняних листів, відрядних, відпускних і т.д.
В результаті, розмір мінімальної заробітної плати некваліфікованого працівника в порту, на якій базується тарифна система оплати праці працівників порту, складе 1668 грн, замість 1450 грн, встановлених Законом.


                  До підвищення окладів і тарифних ставок, в квітні 2016 року середня зарплата докера-механізатора порту склала 20 848 гривень, середня зарплата працівника порту - 15 987 гривень.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX