Навигатор

У виставкому залі "БМТП" відкрилась виставка до професійного свята

До Дня працівників морського та річкового флоту та 188-річчя Бердянського порту у виставковому залі музею "БМТП" відкрилась виставка робіт співробітників та ветеранів підприємства.

Організація та проведення тематичних виставок до державних та професійних свят вже стали своєрідною візитівкою "Бердянського морського торговельного порту". Не став виключенням і цей рік — в переддень професійного свята керівник музею Євген Денисов презентував портовикам нову виставку.

Урочисте відкриття виставки відвідав і керівник "Бердянського морського торговельного порту" Олександр Трощенков, який висловив подяку всім творчим портовикам, які своїми творчими доробками прославляють рідне підприємство.

В цьогорічній виставці на розсуд громадськості представлені роботи 12 майстрів. Серед представлених експонатів — художні картини, вишивка різними стилями, макети кораблів та багато іншого. Кожного разу, спеціально до виставки митці створюють нові роботи. В цьому році головний бухгалтер підприємства Ніна Карапетрова презентувала картини вишиті стрічками.

Не перший рік представляє свої роботи і молодий митець — Роман Данковський. Модель фрегату XVII століття не залишить байдужим жодного відвідувача екскурсії. Витончені лінії, увага до автора дрібниць знайомлять глядачів з майстерністю кораблебудівництва тогочасних майстрів.

Познайомитись ближче з творчістю портовиків зможуть всі гості офіційних урочистостей з нагоди Дня морського та річкового флоту, які пройдуть в порту 30-го червня.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX