Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

У зв’язку з негодою в Бердянську провели екстрене засідання комісії з надзвичайних ситуацій

Погіршення погодних умов та суттєве зниження температури повітря спонукало представників міської влади скликати позачергове засідання комісії з надзвичайних ситуацій. Члени комісії визначались, коли розпочати опалювальний сезон та проаналізували ситуацію в місті у зв’язку з негодою.

За інформацією начальника відділу освіти Володимира Липського, температура в дитячих садочках та школах опустилась нижче мінімального рівня і коливається на рівні 16-17 градусів тепла. У зв’язку з цим необхідність запуску системи теплопостачання в загальноосвітніх і дошкільних закладах назріла. Проаналізувавши прогноз погоди на найближчі дні члени комісії з надзвичайних ситуацій прийняли рішення рекомендувати органам міської влади розпочати опалювальний сезон з 17-го жовтня.

За інформацією в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Андрія Удовиченко, в ніч з 12 – на 13 жовтня серйозних аварій, пов’язаних з негодою, в Бердянську зафіксовано не було. БРЕМ створило чотири аварійні бригади, які, в разі необхідності, будуть оперативно ліквідовувати пориви в мережах електропостачання.

Враховуючи існуючу ймовірність подальшого погіршення погодних умов, члени виконкому прийняли рішення створити спеціальний штаб з ліквідації наслідків негоди. Штаб проводитиме моніторинг щодо ймовірності розмиву дороги по вул.. Макарова та в районі пляжу Верхова.

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX