Навигатор

Україна і Греція міркують про паромну переправу

Греція надаватиме допомогу України в реформуванні морського сектору, зокрема, портової інфраструктури, у відповідності до стандартів Європейського Союзу повідомляє pravda.com.ua.

Відповідної домовленості досягли на Першій технічній нараді експертів з розвитку співробітництва між Україною та Грецією в морській галузі, яка проходила у Міністерстві мореплавства та острівної політики Греції у м. Пірей 13-14 вересня.

Як повідомляє Адміністрація морських портів України, було досягнуто домовленості про подальший розвиток взаємодії морських відомств обох країн, взаємну підтримку на рівні міжнародних морських організацій та європейських структур, а також обмін інформацією.

Також домовлено про "започаткування спільного опрацювання техніко-економічних аспектів організації паромної переправи між Україною та Грецією", йдеться у повідомленні.

За результатами наради підписано спільний протокол, в якому конкретизовані напрямки двостороннього співробітництва в морській сфері ("дорожня карта"), а також зафіксовано намір обох сторін створити постійно діючу комісію з морського співробітництва між Україною та Грецією.

Наступну зустріч планують провести в 2017 році в Україні.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX