Навигатор

Україна отримала другий транш фіндопомоги ЄС в розмірі € 55 млн

Україна отримала другий транш фінансової допомоги Європейського Союзу в сумі 55,125 млн євро згідно з Угодою про фінансування, укладеною між урядом України та Європейською комісією в 2014 році.

Про це інформує LB.ua , посилаючись на прес-службу Мінфіну.

Відзначається, що дана допомога - це визнання реформ з боку ЄС.


"Зазначені безоплатні та безповоротні ресурси були надані Україні за результатами проведення Європейською комісією оцінки впровадження Україною реформ в сферах боротьби з корупцією, поліпшення системи державних закупівель, поліпшення прозорості та підзвітності у сфері управління державними фінансами, реформи сфери державного управління, реформування системи надання адміністративних послуг, впровадження конституційної реформи і гармонізації виборчого законодавства і законодавства про фінансування політичних партій ", - йдеться в повідомленні.


У Мінфіні додали, що еквівалент зазначених коштів в національній валюті, як і кошти першого траншу, направляється на фінансування видатків загального фонду державного бюджету України.


"Отримання зазначеної фінансової допомоги ЄС є черговим кроком в напрямку поглиблення співробітництва між Україною та Європейським Союзом", - повідомили в прес-службі.


У міністерстві нагадали, що це другий і заключний транш, він надається в рамках зазначеного міжнародного договору з ЄС. Перший транш у сумі 250 млн євро був отриманий Україною в липні 2014 року.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX