Навигатор

Україна приєдналася до Європейської транспортної мережі TEN-T

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та високий представник Європейського союзу (ЄС) Федеріка Могеріні підписали документ «Взаєморозуміння високого рівня між Україною і ЄС про поширення індикативних карт Європейської транспортної мережі TEN-T на Україну» (High Level Understanding on TEN-T Core Network Extension Maps To Ukraine), повідомляють Порты Украины.


«Одним з важливих практичних результатів Брюссельського саміту Східного партнерства стало підписання міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і високим представником ЄС Федеріка Могеріні Взаєморозуміння високого рівня між Україною і ЄС про поширення індикативних карт Європейської транспортної мережі TEN-T на Україну», - повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України.


Згідно з повідомленням, це рішення сприятиме підвищенню конкурентоспроможності українських транспортних коридорів, удосконалення логістики, а також спрощення формальностей в сфері транспорту між Україною та ЄС.


«Підписав Взаєморозуміння високого рівня про поширення карт Транс'європейської транспортної мережі (TEN-T) на Україну. Це важливий крок для подальшої інтеграції транспортних мереж України і ЄС - тепер будемо в європейській мережі », - написав Клімкін в Twitter в п'ятницю.


Проект Транс-Європейська транспортна мережа (TEN-T) об'єднує 28 держав ЄС. Метою створення мережі є вирівнювання дисбалансу між країнами-членами ЄС. Проект передбачає створення до 2030 року нової транспортної системи на території ЄС, яка об'єднає 94 морських і річкових портів, 38 міжнародних аеропортів і близько 15 тис. Кілометрів швидкісних залізниць. Проект передбачає розвиток дев'яти транспортних коридорів Балтика - Адріатика, Північне море - Балтика, Середземноморський коридор, Середньосхідний коридор, Скандинавія - Середземне море, Рейн - Альпи, Атлантичний коридор, Північне море - Середземне море і Рейн - Дунай. Рішення розповсюдити TEN-T на сусідні з ЄС країни, в тому числі - на Україну, було прийнято в Роттердамі 21 червня 2016 року.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX