Навигатор

Уряд планує виділити на відновлення Донецької і Луганської областей до 300 мільйонів

Як повідомляє allnews.com.ua 26 проектів по відновленню в Луганській області та 54 проекти в Донецькій області планується реалізувати до кінця 2017, йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.


"На відновлення Донецької і Луганської областей уряд виділить 293 млн грн кредитних коштів з" Надзвичайної кредитної програми для відновлення України ", - сказано в повідомленні.


Згідно з ним, в рамках "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України", яку втілює Кабінет міністрів України спільно з Європейським інвестиційним банком, визначені проекти для фінансування на загальну суму понад 627 млн грн.

З цих коштів понад 204 млн грн буде витрачено на відновлення інфраструктури підконтрольної Україні частини Донецької області і понад 89 млн грн - Луганській.

За рахунок цих коштів будуть профінансовані роботи по відновленню і реконструкції шкіл, садків, гуртожитків та об'єктів інфраструктури, зокрема, опалення та водопостачання.

Решта коштів в сумі 334 млн грн буде розподілена між Харківською, Запорізькою та Дніпропетровською областями, які несуть найбільше навантаження на інфраструктуру в зв'язку з прийомом переселенців.

Програма співпраці з ЄІБ передбачає надання Україні кредиту в 200 млн євро на термін до 20 років під 2% річних з відстрочкою погашення тіла кредиту на 5 років.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX