Навигатор

Уряд затвердить план розвитку українських доріг до кінця року

Уряд до кінця року затвердить стратегію розвитку українських доріг та акумулює близько 35-40 млрд грн на наступний рік на будівництво доріг в Україні. Про це УНН повідомили у перс-службі Кабміну."Стратегія розвитку українських доріг, яка буде затверджена до кінця року — це перша позиція. Друга позиція — це консолідація ресурсів. Це буде біля 35-40 млрд на наступний рік", — заявив В.Гройсман.


За словами В.Гройсмана, цього року Уряд виділив на дорожні роботи 19 млрд грн, з них 8,7 млрд — в роботі. При цьому, обсяг коштів, виділених на реконструкцію і ремонти доріг, зріс у рази. Володимир Гройсман навів приклад Кіровоградської області, якій цього року було виділено 225 млн грн на реконструкцію доріг, тоді як минулого року не було здійснено жодних видатків.

Очільник уряду також зазначив, що поточний ремонт доріг, пломбування ямковості наразі завершено на 99%.

Водночас, В.Гройсман зазначив, що на наступний рік Уряд планує виділити на реконструкцію та будівництво доріг близько 35-40 млрд грн. З 2017 року заплановане створення Дорожнього фонду, що передбачатиме децентралізацію доріг: частина ресурсу — на місця, центральні дороги — в державному центральному управлінні. Близько 14 млрд грн надходжень до Дорожнього фонду — від акцизного збору, зазначив Прем’єр-міністр.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX