Навигатор

В 2020-му ДП “БМТП” перевантажить 157 комплектів вітроенергетичних установок

Реалізація будівництва проектів другої і третьої черг Запорізької ВЕС відбуватиметься через Бердянський морський торговельний порт. Відповідну інформацію офіційно підтвердили в компанії “Холлеман Україна”.

В 2020-му році заплановано будівництво другої і третьої черг Запорізької вітроелектростанції, зведення якої розпочали в поточному році. Реалізацією проектів займатиметься компанія “General Eleсtriс” спільно з “Холлеман Україна”. В рамках будівництва другої черги Запорізької ВЕС ДП “БМТП” опрацює 40 комплектів вітроенергетичних установок, третьої черги — 90 комплектів.

Початок реалізації обох проектів заплановано на березень 2020-го року. Нагадаємо, в поточному році ДП “БМТП” приймає і розміщує 27 комплектів для Запорізької ВЕС-1.

Плідна співпраця з “Холлеман Україна” та компанією “General Eleсtriс” триває другий рік. Партнери високо оцінили професіоналізм бердянських портовиків, що дозволило залучити на наступний рік рекордні 130 комплектів негабаритного вантажу.

Компанія “Холлеман Україна” висловлює подяку Вам і всьому вашому колективу за професійний рівень виконання робіт при організації обробки негабаритного вантажу обладнання для вітроенергетики. Рівень Вашої роботи високо оцінено компанією “GE Renewable Energy” і було ухвалено рішення про продовження робіт через Бердянський морський порт, - йдеться в офіційному листі директора ТОВ “Холлеман Україна” Михайла Плесовських на адресу керівника ДП “БМТП” Олександра Трощенкова.

Крім того, зазначається, що окрім вищевказаних проектів, в компанії розглядають можливість подальшого поглиблення співпраці з державним портовим оператором.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX