Навигатор

В американському Бюджеті-2017 передбачено 350 млн доларів допомоги Україні

В четвер, 8 грудня, Сенат Сполучених Штатів прийняв рішення збільшити безпекову допомогу Україні до 350 млн доларів. Кошти передбачені, зокрема, й для надання летальної зброї.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби посольства України в США. Новину передає «Преса України».

Вслід за Палатою представників, Сенат США переважною більшістю голосів ухвалив «Бюджет США на 2017 р. на потреби національної оборони». Рішенням Конгресу було збільшено безпекову допомогу Україні від 300 млн доларів до 350 млн доларів.


«Сума коштів, яку передбачено виділити для надання безпекової допомоги Україні, у тому числі летальних видів озброєнь, у наступному бюджетному році збільшена до 350 млн. дол. США із закладених у аналогічному документі на 2016 р. 300 млн. дол. США», - йдеться в повідомленні.


При цьому, американська сторона розширила перелік видів допомоги. До списку було включено надання засобів та техпідтримки для розробки цілісної системи моніторингу держкордону України, а також допомоги в підготовці штабних офіцерів та вищого військового командування Збройних сил України.

Наступним кроком стане особисте затвердження закону новообраним президентом США Дональдом Трампом, який повинен його підписати.

Нагадаємо, напередодні керівник центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук заявив, що навіть при збільшенні бюджету Міноборони до 64 млрд грн він залишиться нереально малим. Тільки на утримання армії з українського бюджету планується витратити майже 52 млрд гривень.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX