Навигатор

В бердянській медицині намітились масштабні зміни

Бердянські політики та чиновники розпочали підготовку до чергової сесії міської ради, яка відбудеться 19-го серпня. Серед проектів рішень, які виносяться на розгляд депкорпусу, декілька з них стосуються сфери надання медичних послуг. Планується внести суттєві зміни як до первинної, так і до вторинної медицини.

На засіданні профільної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності заступник міського голови Юлія Дойнова та головний лікар міськлікарні Дмитро Єгоров розповіли про основні напрямки реформування бердянської медицини.
По-перше, з міського бюджету планується виділити 2 млн. 412 тис. грн.. на закупку сучасного обладнання для оновлення лабораторії. На думку спеціалістів та чиновників, обладнання комунальної лабораторії дозволить надавати послуги з проведення аналізів в два рази дешевше ніж в приватних клініках. В подальшому, спектр надаваних послуг, за рахунок нової техніки буде розширюватись. В 2 млн. 412 тис. включена вартість базових реагентів, для проведення вузькопрофільних досліджень, в процесі функціонування спектр досліджень буде розширюватись. Члени профільної комісії підтримали дану ініціативу.
По-друге, планується на базі міської лікарні обладнати платне відділення. Основна мета – зберегти висококваліфікованих спеціалістів, які працюють в лікарні і дати можливість установі самостійно легально отримувати прибутки. На думку головного лікаря Дмитра Єгорова реалізація озвученого проекту суттєво підвищить якість надаваних послуг в бердянській лікарні. Назва нового відділення – на стадії обговорення, принципових зауважень по суті пропозиції не виникло, тож члени профільної комісії рекомендуватимуть колегам по депутатському корпусу підтримати дане питання.
На засіданні комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю депутати узгодили переміщення приміщення амбулаторії в мікрорайоні «Колонія» з вул. Баха 42, на вул. Коцюбинського 57. На думку спеціалістів вказана будівля більше підходить для обладнання амбулаторії – раніше там розташовувалась приватна стоматологія. Кожен кабінет оснащено умивальником, проведено ремонт і тп., натомість в приміщенні колишньої комунальної аптеки по вул. Баха 42 половина кабінетів не має навіть вікон. В разі реалізації запропонованого переїзду, комфорт пацієнтів значно зросте.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX