Навигатор

В Бердянських школах завершують підготовку до навчального року

В мерії відбулась нарада директорів загальноосвітніх шкіл міста та відділу освіти, щодо підготовки до нового навчального року. Керівників учбових закладів закликали оновити методичну базу, завершити формування класів на новий навчальний рік, та провести роз’яснювальну роботу з педагогами, щодо нав’язування своїх ідеологічних вподобань учням та культурою поведінки вчителів у соціальних мережах.

Під головуванням начальника відділу освіти Наталі Лазуренко відбулось засідання з керівниками міських шкіл щодо підготовки до нового навчального року. Одним з найбільш дискусійних питань стало обговорення екстерної системи навчання в школах міста. Відповідно до чинного законодавства навчання за екстерном можуть особи, які з будь-яких поважних причин не можуть відвідувати школу. Визначення «поважних причин» досить об’ємне, тож на нараді вирішили кожен окремий випадок вирішували на рівні відділу освіту.

Директорам міських шкіл нагадали, що у відповідності з прийнятим рішенням на сесії міської ради від 30-го червня всі благодійні внески, які можуть надходити до школи мають перераховуватись на відповідний рахунок. Нагадаємо, представники міської влади запровадили нову систему збору благодійних внесків, відтепер кошти на ремонт школи, класу чи ін.. потреби освітнього закладу мають перераховуватись на відповідний рахунок у Казначействі.

Резонансне журналістське розслідування, щодо політичних вподобань директорів та вчителів запорізьких шкіл здійняло серйозну хвилю обурення по всій країні. Ностальгія за Сталіним, заклики до російського агресора Путіна, розповсюдження агітаційної пропаганди кремля на персональних сторінках в соціальних мережах інтернет – недопустима поведінка для педагогів, які подають приклад для наслідування школярам, переконані в бердянській мерії. Помічник міського голови, уповноважений з протидії корупції Ігор Венцев закликав керівників бердянських шкіл провести роз’яснювальні бесіди з педагогічними колективами загальноосвітніх шкіл міста, про недопустимість подібної поведінки бердянських вчителів.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX