Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В Бердянському порту модернізують обладнання та реконструюють інфраструктуру

В 2016-му році практично на 100 відсотків було відремонтовано залізничні колії, які перебувають на балансі Бердянського морського торговельного порту, проведено ремонт та модернізацію кранового господарства. На це підприємство витратило майже 22 мільйони гривень.

Ремонт залізничних колій на території Бердянського морського торговельного порту активно проводиться другий рік поспіль. Капітальна реконструкція портової залізниці не проводилась більше 25 років. За результатами роботи ремонтних бригад в 2016-му році вдалось завершити ремонт майже 100% залізничних колій, що є на балансі БМТП. Це коштувало підприємству майже 6 мільйонів гривень.

Заміна чотирьох комплектів срілкових переводів коштувала 2 мільйони 255 тисяч. Реконструкція 862,5 м відремонтованих залізничних колій обійшлась в 3 мільйони 495 тисяч гривень, - розповів інженер технічного нагляду відділу споруд та будівель БМТП Максим Панченко.

Основний вид діяльності Бердянського морського торговельного порту — перевалка вантажів. Більшість продукції в Бердянському порту, перевалюють за допомогою 37 портових кранів. Вік абсолютної більшості з них перевищує 30 років, тож щороку державним підприємством виділяються значні кошти на підтримання в робочому стані та проведення глибокої модернізації кранового господапрства. Наприклад, в 2016 році на це було використано 15 мільйонів гривень.

На ці потреби було використано 15,9 мільйонів гривень, - наголосив начальник відділу механізації БМТП Павло Харакозов. - Значну частини витрат складає ремонт електрообладнання кранів. Проведено заміну електрообладнання трьох портальних кранів на обладнання фірм "Siemens" та "Schneider Electric".

Детальніше про програму модернізації розповіли спеціалісти Бердянського морського торговельного порту - електромеханік вантажного району Олександр Рева та груповий механік портової механізації Олександр Бриляков.

Було проведено заміну контакторів, панелі управління, встановлено кабіну, оснащену пускачами та захистом європейських фірм останніх марок. Також відремонтовано редуктори повороту, вильоту, змінено кільцове облако та шарніри, - розповіли фахівці.

В планах портовиків — подальше оновлення техніки та обладнання. Зокрема, найближчим часом до Бердянського порту мають надійти декілька нових навантажувачів.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX