Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В Бердянському порту прогнозують відновлення перевалки зернових та поглиблюють співпрацю із запорізькими металургами

На засіданні ради бригадирів з керівництвом Бердянського морського торговельного поту портовики обговорили показники роботи підприємства на даний момент та визначили перспективи вантажопереробки до кінця поточного року.

Участь в засіданні ради бригадирів взяв в.о. директора БМТП Богдан Бабець. Озвучуючи перспективу роботи підприємства по номенклатурі вантажів, які обробляються державним портовим оператором, він підкреслив, що є реальна перспектива відновлення роботи із зерновими. Їх обсяг до кінця року може сягнути одного мільйона тонн.

В той же час Богдан Бабець наголосив, що для успішної роботи з новими клієнтами необхідно систематично підвищувати якість надаваних послуг, щоб бути конкурентноспроможними в порівнянні з іншими операторами, які працюють із зерновими вантажами.

В цьому році керівництво БМТП, у відповідь на диверсифікацію вантажопотоків в Україні у зв'язку із захопленням українських підприємств в окупованих районах Донецької області, поглибило співпрацю із металургійними комбінатами Маріуполя та Запоріжжя. За інформацією першого заступника директора Андрія Фіщенка, наразі тривають переговори про збільшення партій металопрокату виробництва “Запоріжсталі”.

Озвучені перспективи, нарівні з показниками останніх місяців, дозволять спрогнозувати, що державне підприємство впевнено працює над виконанням річного плану.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX