Навигатор

В Бердянському порту розширюють номенклатуру перевалюваних вантажів

3-го березня делегація Бердянського морського торговельного порту з робочим візитом відвідала металургічний комбінат ім. Ільїча (м. Маріуполь). Бердянські портовики ознайомились з методикою завантаження листової сталі та поділились рекомендаціями, щодо   найбільш оптимального варіанту завантаження вагонів на комбінаті для максимально швидкої перевалки в порту.

В Бердянському порту з’явилась перспектива перевалки листової сталі. Вага одного такого листа — 7 тонн. Тому, для максимально швидкої перевалки вантажів безпосередньо в порту, на металургічному комбінаті необхідно завантажити метал за допомогою сепараційних матеріалів. Співробітники БМТП поділились рекомендаціями з цього приводу та ознайомились з технологіями, які застосовуються на металургічному комбінаті.

В складі робочої делагації Маріуполь відвідали начальник відділу вантажної та комерційної роботи Ганна Корнілова, начальник вантажного району Володимир Ратков, начальник складу №2 Жанна Станкова, інженер-технолог Олександр Шаповалов.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX