Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В Бердянському порту відбулись змагання з гирьового спорту

Напередодні світлого православного свята Великодня, 15 квітня, в стінах ФОК «Воднік» проходив турнір з гирьового спорту. У цьому турнірі брали участь працівники підприємства та члени клубу «Водник». Найсильнішого атлета визначали в поштовху двома руками 16-кг гирями, першість проходило в абсолютній ваговій категорії (переможець визначався за співвідношенням кількості показаного результату до власної ваги атлета), тривалість виконання вправи - 5 хвилин.

Змагання пройшли на високому рівні під керівництвом суддівської бригади ЗМСУ Сергія Певнева і МСУ Руслана Літуса. А боротися і показувати високі результати було за що, - організатор і спонсор призового фонду Бердянський морський торговельний порт організував призовий трійці гідні призи.В ході змагань, призова трійка розподілилася наступним чином:

  • ІІІ місце зайняв Каїра Федір,
  • ІІ місце - Фетисов Сергій
  • абсолютним переможцем з результатом 132 підйоми став Кашталапов Іван, який отримав диплом за перше місце і головний приз турніру.

Спортсмени вдячні керівництву Бердянського морського торгового порту в особі голови порткомфлота Василю Гривку за популяризацію здорового способу життя, надані призи та нагородну атрибутику, а також директору ФОК «Водник», ЗМСУ Сергію Певневу за організацію і проведення змагань.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX