Навигатор

В Бердянському порту відкрили оновлений музей підприємства

1-го липня в Бердянському морському торговельному порту відкрили оновлений музей історії підприємства. Близько тридцяти років не оновлювались експозиції і, здебільшого, директору музею Євгену Денисову фактично заново довелось збирати матеріали про історію розвитку порту з перших днів його існування до сьогодні.

В експозиціях вперше за останні 36 років представлено орден Знаку пошани, яким був нагороджений Бердянський порт з нагоди 150-ти річчя, нагорода За досягнення перед бердянським краєм, раритети порту. Завдяки підтримці редакції газети «Південна зоря» оприлюднені унікальні фотографії порту та Бердянська років окупації. Робота з реорганізації музею тривали достатньо довго і посильну допомогу Євгену Денисову надавали ветерани порту, зокрема Микола Цикель, директор краєзнавчого музею Людмила Ноздріна та багато інших. Однак, очевидно, що без підтримки нинішнього керівництва порту реалізувати грандіозний історичний проект було б неможливо.

Директор БМТП Микола Ільїн відзначив, що сучасні успіхи підприємства були б неможливі без колосального внеску попередніх поколінь трудовиків і нинішні рекорди Бердянського порту стали можливими лише завдяки копіткій праці висококваліфікованих спеціалістів, які працюють на державному підприємстві. Історичний досвід майже двох століть успішної роботи і професіоналізм сучасних портовиків – запорука подальшого стрімкого розвитку містоутворюючого підприємства.

Голова профспілкового комітету порту Василь Гривко зазначив, що в приміщенні музею порту відображено практично повністю історичний поступ підприємства. Головна задача сучасних портовиків зберегти унікальне підприємство для міста та прийдешніх поколінь. Для цього необхідно обєднати зусилля працівників порту, громадськості, керівництва міста та народних депутатів.

На урочисте відкриття оновленого музею порту запросили поважних гостей, ветеранів порту, а також добре відомого в Бердянську і серед портовиків начальник підприємства з 1985-го – по 2004-й рік Анатолія Резнікова, який побажав нинішньому керівництву успіхів та наснаги в боротьбі за збереження в державній власті Бердянського порту.

Привітав з реорганізацією музею й ще один представник колишнього керівництва порту, заступник начальника з економіки Олександр Анцелевич. Він презентував музею дві унікальні вази ручної роботи, на яких відображено морський торговельний порт. Вготовляв їх вищезгаданий ветеран підприємства Микола Цикель,

Одразу після завершення офіційного відкриття музею Бердянського порту Євген Денисов презентував художню виставку талановитих ветеранів порту – Микола Цикель, Валентина Чекалова подякували організаторам та керівництву підприємства за можливість систематично демонструвати свої таланти в стінах рідного порту. Виставку та відкриття музею приурочили до Дня морського та річного фоту.

 

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX