Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В Бердянську 20 проектів Громадського бюджету винесені на голосування мешканців міста

В 2017 році в Бердянську буде реалізовуватись Громадський бюджет — пропозиції бердянців, оформлені в проекти, по благоустрою міських територій будуть фінансуватись за кошти місцевого бюджету. Основна принада нововведення — мешканці міста самостійно визначать, які із запропонованих пропозицій необхідно реалізувати за кошти місцевого бюджету.

Всього в рамках Громадського бюджету бердянці надіслали 69 пропозицій на загальну суму 14,5 млн. грн. Загальний обсяг бюджету участі в Бердянську було визначено в розмірі 1,5 млн. грн., однак, активність мешканців міста в написанні проектів спонукала ініціатора запровадження проекту Ірину Плющій внести пропозицію про збільшення розміру Громадського бюджету до 7,5 млн. грн. Остаточне рішення буде прийнято депутатами міської ради.

До 28-го грудня спеціалісти мерії мають проаналізувати всі проекти та визначитись, які з них відповідають вимогам чинного законодавства та Статуту Громадського бюджету. В міськвиконкомі вже відбулось 2 засідання робочої групи, на яких визначили 20 проектів, які будуть винесені на розгляд мешканців міста. Ознайомитись з проектами бердянців можна на офіційному сайті Громадського бюджету міста.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX