Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В Бердянську презентували передові методи лікування та профілактики серцево-судинних захворювань

Світила вітчизняної медицини, члени-кореспонденти Національної академії медичних наук України відвідали Бердянськ в рамках ІІІ Національної науково-практичної конференції “Невідкладні стани”, яка впродовж двох днів, 1-2 березня, проводиться в нашому місті.

Основними причинами смертності в Україні на сьогодні є захворювання систем кровообігу. Провідні вітчизняні науковці працюють над розробкою нових методик лікування серцево-судинних захворювань. Передовим досвідом вітчизняної медицини професори, академіки, провідні кардіохірурги та інші спеціалісти поділились з бердянськими медиками в рамках конференції “Невідкладні стани”. Міста для проведення національно-практичної конференції — Бердянськ та Маріуполь були обрані невипадково, адже саме на Сході та Півдні України спостерігається найвищий відсоток серцево-судинних захворювань по Україні.

Національна академія медичних наук України, Інститут геронтології, Українська військово-медична академія, Асоціація кардіоневрологів України — виступили організаторами конференції та делегували до Бердянська своїх кращих спеціалістів. Зокрема, член-кореспондент Національної академії медичних наук, зав. відділом реанімації та інтенсивної терапії Інституту кардіології ім. академіка Стражеска Олександр Пархоменко детально охарактеризував найпоширеніші види серцево-судинних захворювань і засоби їх лікування.

Основна мета конференції — донести передові методи лікування серцево-судинних захворювань в регіони.

Загалом конференцію відвідали близько ста медиків з різних регіонів України, серед них, звичайно були і спеціалісти бердянської лікарні. Тішить, що бердянські медики, фактично з моменту завершення дослідів, застосовують передовий досвід лікування гострого коронарного синдрому, тромбоемболію легеневої артерії та інші види серцево-судинних захворювань.

На другий день конференції академіки та професори проведуть зустріч зі спеціалістами міськлікарні, де презентують свої наукові доробки та дадуть практичні поради бердянським лікарям. Проведення подібних конференцій в Бердянську сприяє професійному зростанню місцевих медиків та підвищенню якості медичних послуг в бердянській лікарні.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX