Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В Бердянську вимагають проведення розслідування з приводу завищення тарифів за електроенергію в січні

Лідер міського осередку ВО “Батьківщина”, депутат міської ради Григорій Патей, депутат Запорізької обласної ради Микола Ільїн, лідер фракції ВО “Батьківщина” в Бердянській міській раді Олена Мартищенко звернулись з вимогою проведення розслідування про завищення тарифів на електропостачання в Бердянську за січень 2017-го року до Голови Запорізької обласної ради Самардака Г.В., Голови Запорізької ОДА Бриля К.І., Бердянського міського голови Чепурного В.П., Секретаря Бердянської міської ради Холода О.О., Начальника  Управління СБУ в Запорізькій області Хілько О.А. Відповідна інформація була оприлюднена на офіційній сторінці міського осередку ВО "Батьківщина"в соціальній мережі Фейсбук.

Абоненти Бердянського МРЕМ в платіжках за січень отримали завищені показники споживання електроенергії і, відповідно, щомісячну плату за них. Керівник БМРЕМ Микола Катрич, під час апаратної наради при міському голові Бердянська проблему пояснив збоєм в програмі та людським фактором і запевнив, що всі, хто звернеться до абонентського відділу отримає перерахунок.
Депутати Григорій Патей, Микола Ільїн та Олена Мартищенко вважають, що цього замало:


“Протягом останнього тижня тисячі домогосподарств в місті отримали рахунки від «Запоріжжяобленерго» із завищеними від двох разів показниками спожитої енергії. Як повідомив на апаратній нараді у виконкомі Бердянської міської ради Директор БМРЕМ Микола Катрич, збій у системі нарахування відбувся по всій області.
При цьому на сайті «Запоріжжяобленерго» інформація про «збій», подальші дії енергетиків з ліквідації його наслідків, вибачень перед користувачами немає. Це дає можливість припустити, що «збій» - це спроба керівництва енергопостачальної компанії вирішити її внутрішні проблеми за рахунок споживачів, нарахувавши їм на власний розсуд додаткові кошти.
В зв’язку з вищенаведеним звертаємось до вас з вимогою вжити всіх необхідних за законом заходів, для розслідування ситуації, що склалася із негайним повідомленням населенню про вжиті заходи з її нормалізації.
Звертаємо вашу особливу увагу на те, що маніпуляції з розрахунками за спожиті комунальні послуги в прифронтовому місті, мешканці якого можуть порівнювати тарифи з аналогічними послугами  на територіях тимчасово окупованих проросійськими терористичними угрупуваннями, призводить до зростання соціальної напруги в місті.
Безвідповідальні дії енергетиків та нездатність влади обмежити апетити енергетичних монополій, призводять до погіршення енергетичної безпеки в місті, падіння  авторитету влади та зростання протестних настроїв у суспільстві.”

Вони поставили чіткі запитання до керівництва БМРЕМ та адресатів листа:

1. Чи дійсно мав місце «збій» у програмі нарахування платежів за спожиту електроенергію?

2. Хто і яким чином понесе відповідальність за нього?

3. Яким чином будуть перераховані платежі за останній платіжний період або повернуті кошти громадянам?

4. Які дії, окрім особистого відвідання абонентської служби БМРЕМ, яка не розрахована на одночасне перебування навіть кількох десятків людей, енергетики пропонують своїм клієнтам для виправлення ситуації?

5. Коли мешканці Бердянська матимуть можливість самостійно звітувати за спожиту електроенергію, шляхом збільшення телефонних ліній для інформування або відкриття можливості особистого кабінету на сайті «Запоріжжяобленего»?

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX