Навигатор

В Бердянську визначать балансоутримувачів для дитячих і спортивних майданчиків

Про це йшла мова на черговому засіданні міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке відбулося сьогодні, 19 червня.

У минулому році згідно з розпорядженням міського голови була створена робоча комісія, яка обстежила стан дитячих та спортивних майданчиків міста. Згідно інвентаризації було виявлено 239 таких майданчиків. У значної частини з них є технічні недоліки. Про це були складені акти візуального обстеження. Лише 40 майданчиків знаходяться на балансі комунальних підприємств. Їм було направлено листи із рекомендацією привести майданчики у належний стан. Акти відносно решти майданчиків були передані в управління комунальної власності виконкому для визначення подальшого балансоутримувача.

Як повідомила начальник управління комунальної власності Алла Тахтаджиєва-Поклад, ці акти були недопрацьовані та повернені до управління житлово-комунального господарства.

Якщо майданчик знаходиться у межах будинку, у якому створено ОСББ, то такий майданчик ми не можемо прийняти до комунальної власності — пояснила Алла Іванівна. - А у актах цього не вказано. Необхідно також з’ясувати питання відносно земельних ділянок, на яких встановлені майданчики. Можливо ця земля була комусь відведена.

Заступник міського голови Юлія Дойнова наголосила на необхідності приведення до ладу усіх майданчиків, ті з них, які небезпечні, потрібно буде демонтувати. Про проведену роботу управління ЖКГ виконкому доповість на наступному засіданні у липні місяці.

Під час засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення також було розглянуто питання про стан травматизму невиробничого характеру за 1 квартал 2017 року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість нещасних випадків невиробничого характеру збільшилася на 31% і становить 1673 випадки. Більша кількість з них — це травми, отримані під час падіння, від випадкової дії неживих та живих механічних сил, нещасні випадки, спричинені жаром та гарячими речовинами, дією диму, вогню та полум’я, транспортні нещасні випадки тощо.

Представник міського відділу поліції наголосив на необхідності обрізки зелених насаджень, які закривають дорожні знаки, адже 40% дорожньо-транспортних пригод відбуваються саме через те, що гілками дерев закриті знаки і водії їх не бачать. Говорили також про необхідність встановлення знаків “Поступися дорогою”.

Бердянська міська рада - офіційний сайт

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX