Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В Бердянську визначають проекти для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку

Щороку з Державного фонду регіонального розвитку виділяються кошти на реалізацію проектів з капітального будівництва та реконструкції об'єктів житлово-комунального господарства, запровадження екологічних заходів з охорони довколишнього середовища, ініціативи для підвищення якості надаваних послуг в соціальній сферах та ін. До 3-го квітня бердянські чиновники мають визначити основні напрямки проектів, які будуть направлені від Бердянська для участі в обласному етапі конкурсу.

В 2017-му році Запорізька область отримала 114 мільйонів гривень на реалізацію проектів з Державного фонду регіонального розвитку. Спеціально створена робоча група в мерії визначає пріоритети для подання конкурсних заявок.

Основний критерій для перемоги в конкурсі — наявність проектної документації з експертним висновком. Чиновники мерії планують подати пропозиції, щодо завершення будівництва каналізаційного колектора на Косу — цей проект буде обгрунтовано, як необхідний захід в рамках екологічної безпеки; управління ЖКГ має підготувати проекти для запровадження системи роздільного збору та переробки ТПВ та ін; розробку та реалізацію заходів щодо підвищення туристичної привабливості міста та регіону і т.п.

Варто відзначити, що пріоритетними для фінансування будуть проекти, які нестимуть суспільну користь якомого більшій кількості населення. В мерії планують, що проект зі знаковими турситичними маршрутами Бердянська та району претендуватиме на найвищі бали конкурсної комісії.

До 17-го березня спеціалісти профільних управлінь та підрозділів виконкому мають пдіготувати відповідні проекти длф участі в конкурсі на фінансування з ДФРР.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX