Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

В інтересах монополіста: в мерії пояснили, чому не можна індивідуально підключати автономне опалення

Суттєве підвищення тарифів на теплопостачання актуалізувало рентабельність переходу на автономне опалення. На апаратній нараді при міському голові в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Ірина Шелепова роз’яснила законодавчі норми, які регулюють теплопостачання в Україні.

За офіційною інформацією з 2007-го року в Україні офіційно заборонено відключати централізоване опалення. Єдиний варіант для громадян, які мешкають в квартирах – відключення цілим будинком, мешканці якого мають одноголосно підтримати таку ініціативу.

Незважаючи на заборону, за неофіційними даними, в Бердянську можна обладнати автономне опалення. Ціна питання 15-20 тис. грн. + обладнання. Враховуючи ймовірні витрати на оплату послуг централізованого опалення, навіть з урахуванням 15 тис., які оплачуються неофіційно за можливість підключення автономного опалення, для громадян набагато рентабельніше відключитись від централізованої системи теплопостачання.
У міськвиконкомі зацитували норми регулюючих актів, якими забороняється обладнання індивідуального опалення.

Головуючий на засіданні секретар міської ради Олексій Холод доручив заступнику міського голови Станіславу Лимарчуку проаналізувати законодавчу базу і підготувати звернення до законотворців про доцільність підключення автономного опалення.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX