Навигатор

В Маріуполі завершується ремонт катеру "Дмитрий Чубар"

На АСРЗ закінчується навігаційний ремонт рейдового катера «Дмитрий Чубар» Бердянського морського порту. На даний момент позаду центрування головного судна двигуна - ремонт вийшов на фінальну пряму. Нагадаємо, що стартували роботи 20 вересня, і за час, відведений на заявлений ремонт, поведено великий обсяг робіт з механічної та електричної частини судна.

Так, проведене поточний ремонт двигуна 4ч 8,5/11, капітальний ремонт синхронного генератора з системою вимушеності, яка служить для живлення систем судна електричною енергією та зарядки акумуляторних батарей, а також поточний ремонт навісного генератора Г 732 з настройкою реле Р-32 і комплекс робіт з ремонту та наладці системи автоматичного регулювання напруги.

Згідно з актом дефектації, відремонтовані холодильники двигуна з заміною протекторів, а також виконано комплексні роботи по ремонту вихлопного колектора.

По корпусному господарству зроблено частковий ремонт металоконструкцій головної палуби та палуби ходового містка.

Виконано часткове заміщення зношеного металу: в районі рульової рубки і на головній палубі встановлений новий метал, так звані листи-дубльори. Деякі із заявленних рабіт з ремонту верхньої палуби, зокрема, заміна склотканинного покриття з допомогою епоксидної смоли, перенесені на плановий ремонт 2018 року з причини того, що технологія виконання ремонту вимагає плюсових атмосферних температур.

Після випробувань агрегатів, орієнтовно 6 листопада, судно вирушить до порта приписки.

АСРЗ

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX