Навигатор

В музей “БМТП” - за новими знаннями

Одразу дві групи школярів за один день завітали до музею історії Бердянського морського торговельного порту на екскурсії. Ними стали школярі з літнього мовного табору Бердянської ЗОШ №2 та учні школи з с. Андровка.

Учні школи №2 вже не вперше відвідують музей “БМТП”. Спільно зі своїм вчителем англійської мови Миколою Тарасенком, цього разу вони прийшли в Бердянський морський торговельний порт за унікальними англомовними документами, які дозволять юним бердянцям ознайомитись з морською термінологією.

Завідувач музею Бердянського морського торговельного порту Євген Денисов розповів школярам історію становлення Бердянського порту, періоди піднесення і з чим це було пов'язано. Окремо завідувач музею зупинився на спеціальному морському обладнанні.

Школярі з Андровки  завітали до Бердянська на екскурсію. Вони відвідали морську школу музеї, а детальніше дізнатись про історію Бердянського порту, прийшли до профільного музею БМТП. Завідуючий Євген Денисов радо прийняв гостей і також провів коротку ознайомчу екскурсію про основні етапи розвитку порту Бердянськ. Наприкінці екскурсії дітлахи отримали сувеніри на пам'ять — тематичні значки Бердянського порту.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX