Навигатор

В Україні будуть по-новому контролювати ціни на бензин

25 січня 2017 року в Антимонопольному комітеті України відбулося засідання робочої групи з впровадження та забезпечення функціонування системного моніторингу ринків нафти та нафтопродуктів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби комітету, передає UBR.ua.

У заході взяли участь представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, представники АМКУ, а також глава Асоціації "Об'єднання операторів ринку нафтопродуктів України" (ООРНУ) Дмитро Кулик.

Під час засідання опрацьовувався перелік показників, джерел і періодичності їх надходження для створення системи моніторингу ринків нафти та нафтопродуктів.

Під час обговорення учасники наради дійшли згоди про необхідність введення в Україні комплексного і системного моніторингу ринків нафти та нафтопродуктів, який буде сприяти усуненню існуючої інформаційної асиметрії на ринках роздрібної торгівлі нафтопродуктами.


"Ми готові до продовження і розширення співпраці з АМКУ за умови, що робота з цією інформацією буде вестися об'єктивно і прозоро, до всіх учасників ринку буде застосовуватися справедливі та рівні вимоги. В цьому випадку вийде конструктивний діалог, в якому Асоціація зацікавлена", - повідомив  Дмитро Кулик.


За його словами, останнім часом ринок спостерігає непослідовний і нерівнозначний підхід Комітету до учасників паливного ринку, коли розслідування і санкції необгрунтовано застосовуються тільки до бізнесів, які тривалий час і послідовно заробляли свою позитивну ділову репутацію.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX