Навигатор

В Україні з 1 березня зростуть тарифи на електроенергію

В Україні з 1 березня зростуть тарифи на електроенергію з 1,29 грн до 1,68 грн, таким чином доведеться платити на 26% більше.

Як повідомляє 112.ua, це вже п'ятий і останній етап подорожчання електроенергії. Для жителів міст і сіл, включаючи тих, хто має електричні плити, тарифи будуть виглядати наступним чином: до 100 кВт / год на місяць - 90 коп., Понад 100 кВт / год на місяць - 1,68 грн.

Варто відзначити, що регулятор НКРЕКУ прибрав середній тариф: раніше розподіл цін виглядав так: до 100 кВт, від 100 до 600, понад 600 кВт.

Окремі тарифи будуть діяти для тих, хто опалює будинки електрикою. Ця категорія споживачів платитиме по 90 коп. за кВт - до 3000 кВт / год на місяць, більше 3000 кВт / год - 1,68 грн за кВт.

Також в квітні можна очікувати перерахунку ціни на природний газ для населення, що може привести до чергового підвищення тарифів. 23 лютого Кабінет міністрів затвердив порядок перегляду роздрібних цін на газ для населення і підприємств теплокомуненерго (ТКЕ), згідно з яким перший перегляд цін може бути проведено з 1 квітня.

Крім цього очікується підвищення тарифів на послуги "Укрпошти" майже в півтора рази, проте не з 1 березня, а пізніше. Рішення ще має пройти реєстрацію в Міністерстві юстиції. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, (НКРЗІ) схвалила збільшення тарифів на пересилання поштових карток, листів, бандеролей - на 59,6%, посилок по Україні - на 22%.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX