Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/22.08.16.
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//22.08.16.

В Запорізькій області проведено тактичне навчання з бойовою стрільбою окремої бригади морської піхоти

Військово-Морські Сили Збройних Сил України провели у Херсонській і Запорізькій областях тактичне навчання з бойовою стрільбою окремої бригади морської піхоти. Під час заходів відпрацьовувалися такі питання, як планування застосування бригади під час охорони та оборони важливих обєктів, боротьба з повітряним десантом противника, оборона морського узбережжя з елементами протидиверсійної оборони, управління підрозділами бригади в ході ведення бойових дій.

За оцінкою керівництва навчання, навчальну мету - удосконалення управлінських навичок командирів в реальних умовах обстановки та перевірка рівня злагодженості підрозділів – досягнуто. Заходи проводилися з високою інтенсивністю виконання завдань, обстановка та райони ведення дій постійно змінювалися, тобто умови були максимально наближені до реальних. В ході навчань активно застосовувався досвід антитерористичної операції, що проводиться на сході України.

Учасники навчань з метою блокування підрозділів умовного противника, які раптово вторглися на нашу територію, також висаджували повітряні десанти, вели розвідувально-пошукові, рейдові, ударні дії, звільняли заручників, відбивали ворожі атаки, спільно з береговими ракетно-артилерійськими підрозділами ВМС обороняли морське узбережжя із комплексним застосуванням зброї - здійснили вогневе ураження наступаючого противника та повністю його знищили.

На одному із етапів навчання дії штабів та командирів підрозділів перевірив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. Керівник виду Збройних Сил України також вручив нагороди кращим військовослужбовцям, привітав морських піхотинців з 25-ю річницею Незалежності України.

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України.

Фото Євгена Силкіна.

{gallery}/22.08.16.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX