Навигатор

Верховна Рада не визнала повноважень нової Держдуми Росії

Верховна Рада прийняла постанову про нелегітимність виборів до Держдуми РФ сьомого скликання. За відповідне рішення проголосувало 264 депутати, передає кореспондент ЛІГА.net.


"Крим - це Україна і ми не маємо права їм торгувати. 229 депутатів Державної Думи Російської Федерації - нелегітимні", - заявив з трибуни Ради народний депутат Георгій Лонгвінський.


Проект постанови про заяву Верховної Ради про невизнання Україною легітимності виборів в Державну Думу Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, їх результатів і правових наслідків, складу, повноважень, актів і рішень Держдуми був поданий в Раду сьогодні, 20 вересня, народним депутатом фракції Народного фронту Георгієм Лонгвінскім.

18 вересня в Росії пройшли вибори в Госуму. Російська влада провела їх також на території анексованих Криму і Севастополя. З цієї причини вибори не є легітимними. Європейський Союз, США, Канада і Польща не визнають вибори Держдуми на території включеного Криму.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014 році. Верховна Рада офіційно оголосила 20 лютого 2014 го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генасамблея ООН, засудили дії РФ і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX