Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/14.03.17.
JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//14.03.17.

Ветерани порту вдячні за підтримку і допомогу

В Бердянському морському торговельному порту заслухали звіт роботи ветеранської організації підприємства та провели виборчу конференцію голови та членів об’єднаної ради ветеранів порту. Головою об’єднаної ради одноголосно було переобрано Василя Севрюкова.

Ветеранська організація Бердянського порту об’єднує 785 чоловік. Щороку дирекція підприємства та профспілковий комітет виділяють кошти на оздоровлення, лікування,  преміювання з нагоди професійного свята та інші заходи.

Керівник підприємства Микола Ільїн подякував ветеранам за їх працю та неоціненний внесок в розвиток Бердянського порту.

Незважаючи на всі існуючи проблеми, які переслідують державне підприємство, ми будемо й надалі підтримувати наших ветеранів. Ми зробимо все від нас залежне, щоб ви відчували себе повноправними членами нашого трудового колективу, - запевнив Микола Ільїн.

В минулому році на потреби ветеранів порту було спрямовано близько 600  тисяч гривень — це загальна сума з фондів підприємства та профспілкового комітету.

21 людина пройшла курс оздоровлення, вісім ветеранів відвідали санітарно-курортні заклади, виділялись кошти на поховання членів ветеранської організації та їх рідних, закуповувались продовольчі набори, видавались премії  до професійного дня та інших свят. Цього року керівництвом підприємства передбачено збільшення обсягів матеріальної підтримки ветеранів підприємства. Однак реалізовувати ці заходи можна буде лише після затвердження фінансового плану на 2017 рік, - повідомив голова профспілкового комітету Василь Гривко.

Голова ветеранської організації Василь Севрюков подякував керівництву підтриємства за систематичну допомогу ветеранам порту. Для них особливо важливо, що відновила роботу поліклініка ДП “БМТП”. Для людей похилого віку якісно та вчасно надані медичні послуги є надзвичайно важливою складовою соціального захисту.

Ветеран медичної служби порту Лариса Ткаченко високо оцінила роботу ветеранської організації та подякувала за всебічну підтримку ветеранів, керівника порту Миколу Ільїна та голову профспілкового комітету Василя Гривко. За її словами, соціальний захист ветеранів порту — найкращий в місті. Жодна інша ветеранська організація Бердянська не може похвалитись таким широким спектром підтримки, яку отримують портовики на заслуженому відпочинку.

Заслухавши звіт Василя Севрюкова члени ветеранської організації прийняли одноголосне рішення переобрати нині діючого голову на період 2017-2022 років.

{gallery}/14.03.17.{/gallery}

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX