Навигатор

Видатний керівник: портовики вшанували пам'ять Миколи Шаульського

Видатний портовик, талановитий організатор, справедливий керівник — таким в Бердянському морському торговельному порту запам'ятали Миколу Шаульського, який очолював підприємство з 1977 — по 1985 роки. 3-го листопада виповняються 22 роки з дня смерті Миколи Шаульського. В цей день колеги, рідні та близькі зібрались щоб віддати данину пам'яті Миколі Степановичу.

В музеї історії Бердянського морського торговельного порту, керівник Євген Денисов підготував експозицію на честь Миколи Шаульського. В колі колег, які працювали під керівництвом Миколи Степановича, рідних та нинішніх співробітників БМТП, пригадали досягнення колишнього керівника порту.

Під керівництвом Миколи Шаульського починали свій трудовий шлях нині визнані фахівці морської галузі Владислав Гальченко та Володимир Ратков. Вони розповіли про будівництво першого в Радянському Союзі лазерного маяку, новаторських поглядах Миколи Шаульського.

Працював Микола Шаульський і в якості міського очільника. Історія Бердянська засвідчує — коли місто очолює успішний керівник порту, відбувається розквіт і піднесення населеного пункту. Так було і у випадку з Миколою Шаульським. За його безпосередньої участі в Бердянську побудували міський палац культури, готель “Бердянськ”, спорткомплекс, Центральний універмаг, пам'ятні знаки рибалкам, “Торпедний катер”, “Літак” та інше. Донька Миколи Степановича Надія Шиян добре пам'ятає, що батько був великим патріотом міста.

Визначні досягнення керівника порту і міста в Бердянську вшановано пам'ятним бюстом Миколі Шаульському.  В 22-гі роковини з дня смерті Миколи Степановича колеги та рідні поклали квіти до пам'ятного знаку.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX