Навигатор

Виставка листівок Марії Туранської в музеї БМТП

Напередодні 8-го березня в музеї Бердянського морського торговельного порту відкрилась виставка листівок персональної колекції — Марії Туранської — відомої в Бердянську викладачки музичної школи.

В колекції листівок Марії Туранської зібрані різноманітні мотиви — новорічні, різдвяні, до Жіночого дня та інших знакових подій. Найстарша листівка датується 1906 роком. До музею порту для виставки колекцію передала співробітниця БМТП, дружина онука Марії Туранської Надія Лісіцина.

На відкриття виставки запросили не тільки портовиків та мешканців міста, а й керівників краєзнавчого музею та музичної школи. Ніна Філон — директор дитячої музичної школи — вихованка Марії Туранської. За період своєї педагогічної діяльності Марія Туранська випустила не одну сотні музикантів, які сьогодні продовжують займатись музикою, розповіла Ніна Філон.

Враховуючи вагомий вклад в розвиток музичної школи в Бердянську, керівник музею БМТП Євген Денисов виступив з ініціативою присвоїти імя Марії Туранської музичній школі. Цю ідею підтримали і Ніна Філон і Людмила Ноздріна.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX