Навигатор

Виставка в музеї порту

До Дня працівників морського та річкового флоту у виставковому центрі “Якір” ДП «Бердянський морський торговельний порт” організували виставку робіт портовиків. На виставці зібрали не тільки художні роботи, а й макети суден та скульптури.

 

В Бердянському порту працюють не лише високваліфіковані спеціалісти своєї справи, а й талановиті митці. Цю тезу вже неодноразово підтверджено на різного роду виставках, які у виставковому центрі БМТП проводяться регулярно. Персональні художні виставки, виставки до знаменних подій порту та державних свят, роботи про співробітників підприємства вже мали змогу побачити поціновувачі мистецтва. До професійного свята портовиків, завідуючий музею Євген Денисов підготував дещо незвичну виставку — на розсуд глядачів представили картини, макети кораблів з дерева та паперу, скульптури. Головне, що всі представлені роботи створені руками портовиків.

Макети кораблів вражають своєю реалістичністю та деталізацією оздоблень. Робота над одним з таких витворів мистецтва може займати від декількох місяців — до року.

Роман Даньковський — судомоделіст-початківець. На виставці представив два макети суден, вироблених із картону та паперу. Свої роботи на загальний розсуд Роман представив  вперше, однак його моделі не менш вражаючи, ніж творіння фахівців судомоделювання.

Валентина Чекалова — художниця, чиє ім'я вже неоднаразово лунало на виставках в порту. До Дня працівників морського та річкового флоту художник представила роботи з морської тематики та пейзажі.

Анатолій Логвиненко вже другий рік поспіль до професійного свята портовиків дарує своїм колишнім колегам нові роботи з видами порту. Картина із зображенням Бердянського порту була завершена всього за декілька днів до свята.

Впродовж дня у виставкому центрі “Якір” було людно. Портовики разом зі своїми сім'ями, які завітали на свято, не приховували захвату від представлених робіт у виставковому центрі. Всі, хто не зміг відвідати музей в суботу, мають можливість це зробити впродовж тижня.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX