Навигатор

Влада готова відновити приватизацію - Порошенко

Українська влада готова відновити приватизацію. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко в ході привітання компанії McKinsey & Company з 15-річчям діяльності в Україні, передає ports.com.ua

Згідно з повідомленням прес-служби Президента України, Порошенко в ході привітання окреслив найближчі пріоритети продовження реформ в Україні.

 

«Він відзначив, що судова реформа повинна завершити всю систему боротьби з корупцією. За словами глави держави, з впровадженням пенсійної реформи представлена ​​нова система, яка дозволить людям отримувати справедливу пенсію », - сказано в повідомленні.


Президент також наголосив на важливості проведення медичної реформи, яка, в тому числі, дозволить підвищити рівень і поліпшити якість медичних послуг на селі.

 

«Глава держави підкреслив, що влада готова відновити приватизацію», - повідомила прес-служба.


Порошенко зазначив, що бізнес-структури визнають зусилля української влади щодо впровадження реформ. За його словами, недавнє дослідження Institutional Investor показало, що Україна є першою в списку подорожей протягом наступних 12 місяців для поточних і потенційних інвесторів.

Крім того, міжнародне рейтингове агентство Moody's покращує свій прогноз по Україні зі стабільного до позитивного, посилаючись на «досягнення України в проведенні структурних реформ».

Раніше в четвер Верховна Рада прийняла за основу урядовий законопроект «Про приватизацію державного майна» (№7066) - нову редакцію закону про приватизацію, яка полегшує продаж неліквідних об'єктів, описує умови залучення радників з приватизації і є однією з умов продовження співпраці з МВФ.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX