Навигатор

З 1 листопада українці можуть обміняти паспорт на ID-картку

Кабмін ввів можливість оформлення карток посвідчення особи - ID-карток - для всіх громадян України з 1 листопада. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів №745 від 26 жовтня, повідомляє liga.net.


"З 1 листопада 2016 року із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру вводиться оформлення (в тому числі замість втраченого або викраденого), обмін паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, зразок бланка якого затверджений цією постановою, громадянам України", - йдеться в постанові.


Раніше передбачалася можливість оформлення ID-карток виключно громадянами, які отримують паспорт вперше.

До завершення роботи щодо забезпечення в повному обсязі територіальних підрозділів Державної міграційної служби матеріально-технічними ресурсами, необхідними для оформлення і видачі ID-карток, паспорт громадянина України може оформлятися з використанням бланка в формі книжечки.

Ухвалення документів для оформлення паспорта громадянина України, який не містить безконтактного електронного носія, з 1 листопада припиняється.

Паспорт громадянина України, який не містить безконтактний електронний носій, оформлений і виданий на підставі документів, поданих до 1 листопада, діє протягом терміну, на який він був виданий.

Паспорт громадянина України видається з 14 років. Для осіб, які досягли 18-річчя, він видається на 10 років, а які не досягли 18 років - на чотири роки.

Отримати паспорт можна в центрах надання адмінпослуг.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX