Навигатор

З квітня 2017 року українці будуть отримувати квитанції за газ у новому форматі

У квитанціях нового формату, вкажуть додаткову інформацію про якість природного газу.

Як стало відомо порталу Domik.ua, квитанції у новому форматі українці отримають у квітні 2017 року. У платіжному документі буде зазначено максимальний спожитого палива в кубічних метрах. Також буде прописано, скільки газу використано в одиницях енергії:

  • в кВт/год;
  • в Гкал;
  • в мегаджоулях.

Дана інформація буде носити тільки інформативний характер. Оплачувати спожитий газ українці будуть за кількістю використаних кубометрів.

Пізніше споживачі будуть сплачувати за спожиті енергетичні одиниці в кВт/год.

Як розраховується вартість газу в залежності від його енергетичної цінності

Ціна на газ повинна залежати від його якості. Впровадження такої практики дозволить привести систему комерційних розрахунків України за газ у відповідність з третім енергетичним пакетом ЄС. Споживачі будуть платити за спожиту енергію, а не за обсяг палива.

«Для визначення спожитого обсягу енергії буде використана формула: Е = V * H, де Е - це обсяг спожитої енергії; V - об'єм спожитого газу приведений до стандартних умов; Н - середньозважене значення вищої теплоти згорання газу. Що стосується обсягу газу, то він вимірюється традиційними газовими лічильниками, тобто українським споживачам не доведеться міняти прилади обліку », - повідомили в прес-службі« Київоблгаз ».

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX