Навигатор

З морем у серці назавжди: в музеї БМТП відкрилась тематична виставка за участі капітанів різних поколінь

До Дня міста у виставкому залі музею БМТП відкрилась художня виставка портовиків. В цьому році завідуючий музеєм Євген Денисов підготував не лише експозицію, а й організував зустріч капітанів та керівників портового флоту Бердянського морського торговельного порту різних поколінь.

Капітан дальнього плавання Сергій Плаксін, капітан буксиру лейтенант Шмідт Василь Гальченко, нинішні начальники портового флоту БМТП - Василь Мазепа та АМПУ — Геннадій Каргін — стали головними дійовими особами на відкритті художньої виставки. Важливість роботи портового флоту для успішного функціонування порту високо оцінив керівник Бердянського морського торговельного порту Олександр Трощенков.

Кожен із запрошених на урочистий захід з капітанів має величезний досвід. Коротко свій трудовий шлях охарактеризував капітан дального плавання, а в подальшому начальник портового флоту Бердянського порту — Сергій Плаксін. З 1974-го року до сьогодні в Бердянському порту працює Василь Гальченко. Нинішній очільник портвого флоту Василь Мазепа гідно продовжує справу своїх попередників.

Традиційно, на виставці представлені роботи з морської тематики. Митці — Анатолій Логвиненко, Микола Цикель, Валентина Чекалова, Алла-Бурименко-Журавель — вже не вперше беруть участь у виставках. Натомість докер-механізатор Сергій Орлов, свої роботи з різьби по дереву, на розсуд широкого загалу представив вперше. І дебют виявився більш ніж вдалим.

Кожен з митців, запрошених капітанів нерозривно пов'язаний з морем, тож урочисте відкриття виставки пройшло у дружній та теплій атмосфері.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX