Навигатор

З пам'яттю про минуле — в музеї ДП “БМТП” відкрилась тематична виставка до 9-го травня

В День пам'яті та примирення, в переддень Дня Перемоги над нацизмом у Європі в Бердянському морському торговельному порту відкрито виставку присвячену портовикам-учасникам Другої світової.

Унікальні листи з фронту і навіть зі Сталінграду, каски радянського та німецького солдатів, особисті речі військових, з якими чоловіки йшли в бій, та інші експонати, які зібрав завідуючий музеєм порту Євген Денисов передають дух епохи Другої світової. Чим жили солдати, як переживали пекло війни, можна відчути перечитуючи короткі рядки невеличких листів, які писали солдати рідним з фронту, та переглядаючи тогочасні світлини.

Традиційно, до організації тематичних виставок долучаються портовики. Експонати для нинішньої експозиції передали з домашніх архівів співробітники порту сім'ї Бондаренко, Молчанова, Сердюк, Захарова, Молочаєва, Курманенка та Корнілова.

На відкриття виставки завітав і керівник ДП “БМТП” Олександр Трощенков, який відзначив важливість архівно-пошукової роботи Євгена Денисова і подякував завідуючому музею за можливість особисто ознайомитись з експонатами Другої світової. Голова профспілкового комітету Василь Гривко підкреслив, що сучасне покоління портовиків шанує пам'ять ветеранів і максимально допомагає їм.

На превеликий жаль серед портовиків-учасників Другої світової залишився єдиний ветеран — Василь Ніконович Сенюшкін, якого привітали напередодні свята. До Дня Перемоги над нацизмом у Європі матеріальну допомогу також отримали члени ветеранської організації підприємства.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX