Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/21.07.17.
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/21.07.17.

З подяками за працю. В “БМТП” на пенсію провели Олександра Мельника та Юрія Обіхода

У п'ятницю, 21 липня, керівники підприємства та колеги подякували за довголітню працю та  вірність підприємству начальнику портофлоту ДП “БМТП” Олександру Мельнику та головному технологу підприємства — Юрію Обіходу, які досягли пенсійного віку.

 

Обидва пропрацювали на підприємстві більше тридцяти років, ефективною працею та знанням своєї справи сприяли становленню Бердянського порту на сучасному етапі. Провести на заслужений відпочинок ветеранів порту прийшли колеги та керівництво "БМТП". В.о. директора Богдан Бабець побажав Олександру Мельнику та Юрію Обіходу відкрити нові принади життя, пов'язані з сім'єю, відпочинком та улюбленим хоббі.

Начальник портового флоту Бердянського морського торговельного порту Олександр Мельник в порту - з 1981-го року. За 36 років займав посади змінного капітану портового нагляду, був капітаном порту, а з 2005-го року — начальник портофлоту ДП “БМТП”.
На честь Олександра Петровича колеги присвятили йому вірш, а він, в свою чергу, побажав успіхів портовикам та процвітання порту.

Юрій Обіход в Бердянському порту працює з 1984-го року. Посаду головного технолога підприємства обійняв в 2004-му році. Юрію Павловичу колеги також адесували приємні слова за довголітню продуктивну співпрацю.

Голова просфпілкового комітету Василь Гривко та інші співробітники підприємства, які прийшли подякувати Юрію Обіходу та Олександру Мельнику за співпрацю наголосили, що двері порту для них будуть завжди відкриті.

{gallery}21.07.17.{/gallery}

 

 

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX