Навигатор

За два місяці бердянці отримали понад 11 мільйонів субсидії

Начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Токмань розповіла, як саме проводиться перерахування субсидій у неопалювальний період, повідомляє офіційний сайт Бердянської міської ради.

За інформацією начальника Управління праці та соціального населення Наталі Токмань, станом на 01.07.2017 по 24 453 домогосподарствам, які отримували субсидію у попередньому періоді, окремо розрахували субсидію з травня 2017 року по квітень 2018 року, а також з травня по вересень 2017 року. За два місяці організаціям були нараховані 11 079 000 грн.

Також було відмовлено в призначенні субсидії 1167 домогосподарствам, із них:

·        694 — через прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг;

·        190 — несплачена вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії;

·        44 — на підставі подання заяви про поновлення пільг;

·        239 — з інших причин.

Розповіла Наталія Токмань і про те, які документи потрібно надати до управління у разі отримання повідомлення про відмову в субсидії в зв'язку з наявністю простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг до управління. Це такі: довідка про сплату заборгованості або довідка щодо укладення договору про реструктуризацію заборгованості. У разі надання вказаних документів протягом двох місяців з дати інформування субсидія призначається з дати закінчення попередньої субсидії (з травня). В іншому випадку субсидія призначається з місяця, у якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. Для такого документального підтвердження необхідно надати до УПтаСЗН наступні документи:

·        заяву про призначення житлової субсидії;

·        декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії;

·        довідку про сплату заборгованості або довідку щодо укладення договору про реструктуризацію заборгованості.

Ще по 1809 домогосподарствам поки що не було проведено розрахунок житлової субсидії (через технічні та програмні помилки). Розрахунок буде проведено в ручному режимі протягом липня місяця.

Також Наталія Анатоліївна проінформувала, як діяти у разі, якщо певна частина субсидії залишилася невикористаною. Такі кошти перераховуються на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі за умови, що частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт електричної енергії. Для отримання такої виплати одержувачу субсидії необхідно до 1 вересня подати відповідну заяву до управління.

Загальна кількість домогосподарств, у яких була подібна економія, складає 4497, з них у 4471 є економія по газу. Загалом вони зекономили більше 8 мільйонів гривень, які було повернено до державного бюджету. У разі звернення їм буде виплачено 2 716 700 грн. Наразі по таку виплату в УПтаСЗН звернулися вже 696 громадян, відшкодована їм сума становить 443 100 грн. За допомогою електроенергії 3500 грн зекономили 26 громадян, з них звернувся до управління щодо відшкодування лише один.

Наприкінці своєї доповіді Наталія Токмань нагадала, що для зручності громадян, як і раніше прийом організовано по талонній системі за допомогою електронної „Системи управління чергою”. Заздалегідь записатися на прийом можна за телефоном “гарячої лінії” 4-70-37 або на офіційному сайті Бердянської міської ради (в розділі „Соціальний захист”, підрозділ „Електронна черга”). Прийом громадян також здійснюється в центрах громадських ініціатив.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX