Навигатор

За результатами конкурсного відбору ведучими Євробачення-2017 стали троє чоловіків

До пісенного конкурсу Євробачення-2017 обрано ведучих. Цього року його вестимуть троє чоловіків: Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тімур Мірошниченко.

Про це повідомляє Hromadske з посиланням на UA:Перший.

Ведучих обирали шляхом складного кількаетапного конкурсу. Окрім досвіду ведення телевізійних шоу в прямому ефірі, претенденти мали продемонструвати володіння англійською мовою, почуття гумору, впевненість та артистизм.

Тімур Мірошниченко буде ведучим грін-рума, де виконавці чекатимуть на результати конкурсу.

Володимир Остапчук та Олександр Скічко вестимуть усі шоу пісенного конкурсу: репетиції, півфінали та фінал. Окрім цього, організаційний комітет активно залучатиме ведучих до підготовки Євробачення-2017.

Зазначимо, що свою участь у конкурсі підтвердили 43 країни. Як повідомляється, це рекордна кількість учасників, яка за всю історію Євробачення повторювалася лише двічі – у 2008 і 2011 роках.

Головною ареною пісенного конкурсу обрано Міжнародний виставковий центр. Півфінали Євробачення-2017 у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Нагадаємо, що у фіналі національного відбору на Євробачення-2017, де і вирішувалось, хто саме буде представляти Україну, виграв гурт, O.Torvald.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX