Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Закриття двох підпільних цехів з виготовлення алкоголю, підвищення вартості харчування в дитячих садках — ключова інформація з засідання виконкому

Співробітники відділу захисту прав споживачів спільно з фахівцями податкової інспекції викрили в Бердянську два підпільні цехи з виготовлення алкоголю. Всього в минулому році до відділу виконкому по допомогу звернулись 672 ошуканих бердянці. В дитячих садках міста підвищили плату за харчування дітлахів з 19 — до 22-х гривень.

В Бердянську спостерігається підвищення якості надаваних послуг у сфері торгівлі

До такого висновку приходять спеціалісти мерії, аналізуючи показники кількості звернень громадян на порушення своїх прав у сфері торгівлі. За останні три роки спостерігається стабільна тенденція зниження кількості заяв від мешканів Бердянська до відділу захисту прав споживачів. Так, в 2016-му році до відділу звернулось 672 чоловіки, тоді як в 2013 цей показник складав майже тисячу осіб. За видами скарг переважають побутові прилади - 32%, побутові послуги — 18%, взуття — 6%, продукти харчування — 5%, меблі — 4%, 22% - інші звернення. Всього за минулий рік бердянцям було компенсовано 117 тисяч гривень.

Крім того, в рамках співробітництва з податковою інспекцією міста, вдалось закрити два підпільні цехи з виготовлення алкоголю, а також конфіскувати алкогольної продукції на 800 тисяч гривень.

В дитячих садочках зросте вартість харчування

відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету 14-го лютого. Раніше, вартість однієї порції на дитину становила 19 гривень, в 2017-иу році вона коштуватиме 22 гривні.

Начальник відділу освіти Володимир Липський пояснив, що подорожчання харчування пов'язано зі зростанням вартості продуктів. Крім того, в раціоні дітлахів не вистачало овочів, фруктів, молочної продукції, риби — в результаті росту витрат на харчування в дитячих садочках, ці невідповідність спробують нівелювати.

Міський голова Володимир Чепурний запевнив, що для батьків, які оплачують 50% від вартості харчування, зростання ціни не відчується. Компенсація відбуватиметься за рахунок коштів міського бюджету.

В минулому році семеро батьків позбавили батьківських прав

Про це повідомила начальник служби у справах дітей Яна Вареник. За її словами, в порівнянні з минулим роком, спостерігається тенденція росту позбавлення батьківських прав в Бердянську, в порівнянні з 2015-м роком. В результаті 13 дітлахів були направлені до соціальних служб. За минулий рік 85% дітей були влаштовані до виховних закладів сімейного типу.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX